Newsy

Certyfikaty

12-02-2020

Nasi handlowcy byli ostatnio pytani przez klientów o druk kodów kreskowych i czy jesteśmy w stanie dać gwarancję, że bedą one czytelne i zgodne z obowiązującymi normami. Na obydwa pytania możemy z całą odpowiedzialnością odpowiedzieć: TAK.

Uznaliśmy, że pojawienie się takich kwestii jest świetną okazją, by przedstawić certyfikaty, którymi nasze przedsiębiorstwo może się pochwalić. Zacznijmy od wspomnianych kodów kreskowych.

Certyfikat Jakości Kodów Kreskowych GS1 nr K/1/2017 wydany przez Instytut Logistyki i Magazynowania
Kody kreskowe ENGGS1 to międzynarodowa organizacja z siedzibą w Brukseli (Belgia) i w Princeton (USA), która zarządza systemem GS1 w skali świata. Jako posiadacz certyfikatu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i zgodność ze standardami drukowanych przez nas kodów kreskowych, co jest istotne i wymagane dla wielu firm, a zwłaszcza dużych sieci handlowych.

GS1_Corporate_Large_RGB_2014-12-17

 

 

Certyfikat Łańcucha Pochodzenia Produktu CU-COC-861999 

FSC 2018

W Comexie podchodzimy poważnie do kwestii związanych z ochroną środowiska i chcemy, by oferowane przez nas produkty i usługi jak najmniej obciążały naszą planetę.

Dzięki temu certyfikatowi zamawiając u nas etykiety klienci mogą być pewni, że od momentu wywiezienia drewna z lasu do chwili, gdy otrzymują wydrukowaną u nas etykietę, wszystko dzieje się w sposób kontrolowany i odpowiedzialny.

O Certyfikacie FSC będziemy mówić więcej już niebawem.

fsc logo

 

Certyfikat Rejestracji Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 nr FS550884

ISO 9001 2015 polDzięki uzyskanej certyfikacji ISO 9001 (ISO to skrót pochodzący od Międzynarodowej Organizacji Normalizującej (International Organisation for Standarisation), czyli standardowi akceptowanemu i rozpoznawanemu na całym świecie, poprzez stosowanie systemowych sposobów zarządzania, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

 

BSI-and-UKAS

Kontakt